Katalog stron internetowych
Dodaj za darmo swoją stronę www
Mozesz dodać własną podkategorię

« Strona Główna / Budownictwo / budownictwo


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» Kostka brukowa-Praktyczna posadzka

Od stuleci kostka brukowa zachwyca swoim pięknem i trwałością. Wyprodukowany z betonu Pantenon w Rzymie od ponad 2000 lat wzbudza podziw. Nawierzchnia w każdej chwili jest jednolita, bez zbędnych zabrudzeń. Pojedyncze kostki bez problemu mogą być ponownie wbudowane. Niezbędne prace ziemne przy wbudowaniu kostki brukowej nie stwarzają dodatkowych problemów. Nawierzchnia pozostaje niezmienna.

Kostka brukowa-Praktyczna posadzka

www: http://www.ceglybudowlane.pl/

:: Kostka brukowa-Praktyczna posadzka | link nie działa/spam?

» Remont budynku

Każdemu lokatorowi budynku zależy na tym, ażeby jego klatka jak i elewacja budynku była wyremontowana. Odpowiedzialna osoba powinna przygotować plan remontu , a dodatkowo wycenę kosztów. Zadania te przejmuje administracja nieruchomości. Kraków, jako duże miasto ma wiele dobrych spółek budowlanych, dlatego tez można dokonać przetargu na prace remontowe.

Remont budynku

www: http://www.atvolsztyn.pl/

:: Remont budynku | link nie działa/spam?

» Bramy Przeciwpożarowe warszawa

Nowoczesne bramy przeciwpożarowe, bramy rolowane p.poż, bramy kurtynowe, charakteryzują się niską wagą własną, dobrym dopasowaniem. technologia bram ppoż pozwala na ich zabudowanie w ścianach, wnękach lub nadprożach.

 
Bramy Przeciwpożarowe warszawa

www: http://www.sinbud.com.pl/

:: Bramy Przeciwpożarowe warszawa | link nie działa/spam?

» czyszczenie pokryć dachowych Częstochowa

Prowadzimy działalność od 2011 roku główny profil | główny profile) naszej działalności to: - czyszczenie elewacji, - mycie kostki brukowej, - czyszczenie dachów, - likwidowanie graffiti, Nasze usługi świadczymy profesjonalnie .


czyszczenie pokryć dachowych Częstochowa

www: http://eccotech.pl/

:: czyszczenie pokryć dachowych Częstochowa | link nie działa/spam?

» Konstrukcje stalowe i zbiorniki

Zbiorniki Powolny to firma z wieloletnią tradycją i doświadczeniem. Początki działalności to 1989 rok. Wytwórnia Zbiorników secjalizuje się w produkcji : wymienników ciepła, naczyń wzbiorczych, zasobników do wody ciepłej i zimnej, zbiorników sprężonego powietrza, urządzeń do filtracji, odżelaziania, odmanganiania i zmiękczania wody. Zbiorniki nasze mają zastosowanie w gospodarstwach domowych, jak również w obiektach takich jak stacje uzdatniania wody, przepompownie hydroforowe.

Konstrukcje stalowe i zbiorniki

www: http://www.zbiorniki-powolny.com.pl/

:: Konstrukcje stalowe i zbiorniki | link nie działa/spam?

» Betoniarnia Koźmin Wlkp.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ochmann - specjalizujemy się w produkowaniu oraz dostarczaniu betonów: zwykłego, mostowo-drogowego, hydrotechnicznego, posadzkowego, wodoszczelnego czy fibrobetonu. Nasze przedsiębiorstwo dysponuje betonomieszarkami MAN z napędem na wszystkie osie, w ilości gwarantującej ciągłą dostawę betonu na budowę. Posiadamy także pompy o wysięgu od 18 do 52 m, z możliwością przedłużenia. Firma posiada akceptację węzła betoniarskiego przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad.

Betoniarnia Koźmin Wlkp.

www: http://www.ochmann.net.pl/

:: Betoniarnia Koźmin Wlkp. | link nie działa/spam?

» Drzwi i okna drewniane - czy wymieniać?

Czy wiesz, że niektóre elementy w Twoim domu są traktowane jak wizytówka? Niestety wiele osób zaniedbuje takie elementy jak okna czy też drzwi nawet gdy zamierzają sprzedać dom. Weźmy przykładową sytuację: sprzedajesz dom. Robisz podstawowe rzeczy czyli wystawiasz go na aukcje, dodajesz do ogłoszeń, sprzątasz w nim czy też myjesz okna. Problem pojawia się gdy przez miesiąc czasu nikt nie złożył oferty kupna, a jedynie kilka osób przyszło go obejrzeć. Co należy zrobić w takiej sytuacji? Po pierwsze powymieniać wcześniej wymienione elementy. Tak więc jeśli posiadasz stare i porysowane drzwi to najlepiej zakup nowe drzwi drewniane. Pamiętaj żeby dobrać je jak najlepiej do swojego domu, ponieważ nowy gospodarz, który będzie miał zamiar mieszkać w tym domu chce poczuć, że kupuje właśnie ten wymarzony dom. Ta sama sytuacja tyczy się okien. Jeśli zależy Ci, żeby dom się prezentował dobrze to same drzwi nie wystarczą i należy zamontować nowe okna drewniane. Bo co pierwsze widzi osoba mająca za

Drzwi i okna drewniane - czy wymieniać?

www: http://pozbud.pl/

:: Drzwi i okna drewniane - czy wymieniać? | link nie działa/spam?

» tanie świadectwo energetyczne Bochnia Wieliczka

Sporządzamy certyfikaty świadectwa energetyczne budynków na terenie Małopolski :Bochnia,Wieliczka,Kraków,Niepołomice,Brzesko,Tarnów, Nowy Wiśnicz,Gdów,Dobczyce i Stalowa Wola. Oferujemy nadzór budowlany przez wykwalifikowanego kierownika budowy.

tanie świadectwo energetyczne Bochnia Wieliczka

www: http://www.eko-dom.ovh.org/

:: tanie świadectwo energetyczne Bochnia Wieliczka | link nie działa/spam?

» Pawilony i kioski - szybko i profesjonalnie.

Płyty warstwowe ( płyta obornicka ) to dwie lub trzy warstwy materiału połączone w jedną całość. Warstwy zewnętrzne tworzy blacha 0.5 lub 0.55 mm obustronnie ocynkowana i pokryta powłoką organiczną z poliestru lub plastizolu. Warstwę wewnętrzną stanowi rdzeń wykonany ze styropianu samogasnącego odmiany PS-E FS-15. Dostępne są grubości płyt 60, 75, 100, 150, 200, 250 mm. Płyty produkowane są w dwóch odmianach: ścienna i dachowa z dwustronną lub jednostronną okładziną z blachy. W wersji podstawowej płyty posiadają dwa delikatne wzory, profilowanie wzdłuż swojej długości. Istnieje możliwość wykonania płyty jednostronnie lub dwustronnie gładkiej.Główną zaletą płyty warstwowej ( płyty obornickiej ) wynikającą z jej zastosowania jest znaczne zmniejszenie ciężaru konstrukcji nośnej, krótki czas montażu i demontażu płyty, a co za tym idzie zmniejszenie kosztów inwestycji. Ponadto płyty -charakteryzują się dobrą izolacyjnością termiczną i akustyczną, dużą odpornością ogniową oraz walorami estet

Pawilony i kioski - szybko i profesjonalnie.

www: http://www.pawilonykioski.pl/

:: Pawilony i kioski - szybko i profesjonalnie. | link nie działa/spam?

» Posadzki Przemysłowe - wylewki betonowe

Witamy serdecznie w firmie FIRST-BUD - jeśli szukasz profesjonalnego wykonawcy TRAFIŁEŚ W ODPOWIEDNIE MIEJSCE!Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu posadzek przemysłowych , mieszkaniowych oraz żywicznych.Wieloletnie doświadczenie zdobyte w branży pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.  Wykonujemy posadzki zbrojone włóknem stalowym oraz siatkami stalowymi . Stosujemy również utwardzenie nawierzchniowe w zależności  od potrzeb oraz przeznaczenia posadzki. Materiały wykorzystywane przez nas  zawsze są najwyższej jakości oraz posiadają atesty techniczne!!! Wykonujemy między innymi: 1) posadzki przemysłowe również z zastosowaniem utwardzenia nawierzchniowego  a)  zacierane na gładko  b) zacierne na ostro 2) posadzki mieszkaniowe tzw. Jastrychy 3) posadzki żywiczne 4) cięcie dylatacji płyty 5) wypełnianie szczelin dylatacyjnych 6) konstrukcje żelbetowe 7) zbrojnie stalowe 8) niwelacja terenu Zadzwoń do nas: tel.: 506-844-332 lub wejdź na naszą stronę www.first-bud.com Zbud

Posadzki Przemysłowe - wylewki betonowe

www: http://www.first-bud.com/

:: Posadzki Przemysłowe - wylewki betonowe | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 | 2 |

rss feed

Masz stronę WWW? Zobacz reklamodawców, na których zarobisz! Kliknij tutaj | Katalog stron www darmowy |  qlWeb | modified by jachu |

Darmowy katalog stron internetowych ulatwi pozycjonowanie Twojej strony internetowej, dlatego polecam ten darmowy katalog www.