Katalog stron internetowych
Dodaj za darmo swoją stronę www
Mozesz dodać własną podkategorię

« Strona Główna / Edukacja, Nauka / Materiały edukacyjne


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» Awans zawodowy

Awans na nauczyciela dyplomowanego. Plan rozwoju zawodowego i wiele innych materiałów związanych z pracą nauczycieli. Aktualności na temat czasu pracy, płac, emerytur, zdrowia, urlopów. Porady i problemy innych pedagogów. Porady dla rodziców,np.jak rozpoznać czy dziecko ma problemy z narkotykami. Nowości oświatowe i przepisy prawne. Tematy związane z czasem pracy nauczycieli.Warunki przechodzenia na emeryturę. Emerytur pomostowe. Scenariusze lekcyjne, konkursy, przepisy bhp.

Awans zawodowy

www: http://bozenakula.w.interia.pl/

:: Awans zawodowy | link nie działa/spam?

» Wypracowanie z historii

Nie masz konceptu a tym bardziej chęci? Goni Cię termin? Jeżeli tak to portal wypracowania.pl oddawany jest właśnie dla Ciebie. Na naszych stronach wypracowania podzielone są na cztery podstawowe kategorie:Polski wypracowania - treści dostępnych wypracowań rozplanowane są min. na charakterystyki porównawcze postaci, streszczenia lektur czy wypracowania maturalne. W ofercie znajdziesz również dokładne i merytoryczne biografie najpopularniejszych twórców z każdej epoki literackiej.Wypracowania po angielsku zaczynając od elementarnych opisów postaci, kończąc na esejach na tematy wymyślone czy to dotyczące środowiska.Wypracowania po niemiecku od poziomu podstawowego po średnio zaawansowany.Kolejna kategoria to wypracowania z historii - doskonałe kompendium wiedzy począwszy na starożytnych aten, aż do czasów współczesnych.W naszej bazie stworzyliśmy już 1573 tekstów najwyższej jakości, a ich liczba ciągle rośnie.

Wypracowanie z historii

www: http://wypracowania.pl/

:: Wypracowanie z historii | link nie działa/spam?

» Baza wzorów CV i Listów Motywacyjnych.

Każdego z nas wcześniej czy później czeka napisanie swojego życiorysu zawodowego (Curriculum Vitae), by przeszłoby nam to jak najłatwiej powstaje właśnie strona www.baza-cv.info na której to będzie umieszczone mnóstwo wzorów cv i listów motywacyjnych w języku polskim i angielskim.

Baza wzorów CV i Listów Motywacyjnych.

www: http://baza-cv.info/

:: Baza wzorów CV i Listów Motywacyjnych. | link nie działa/spam?

» Sprawdzone pisma w jednym miejscu.

Skorzystaj z naszych wzorów CV w pisaniu swojego własnego życiorysu zawodowego. Nieodłącznym elementem CV jest też List Motywacyjny który ma przekonać odbiorcę do Twoich racji i ma zawierać mocne argumenty przemawiające na Twoją korzyść. Zawarte wzory CV i Listu Motywacyjnego są napisane w języku polskim i angielskim.

Sprawdzone pisma w jednym miejscu.

www: http://pisanie.info/

:: Sprawdzone pisma w jednym miejscu. | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 |

rss feed

Masz stronę WWW? Zobacz reklamodawców, na których zarobisz! Kliknij tutaj | Katalog stron www darmowy |  qlWeb | modified by jachu |

Darmowy katalog stron internetowych ulatwi pozycjonowanie Twojej strony internetowej, dlatego polecam ten darmowy katalog www.